Będzino, Kładno
działka na sprzedaż

ABV-GS-1367

Będzino, Kładno ul. Łąkowa  – Działka rekreacyjna  w odległości około 1,8 km od plaży w Pleśnej (okolice Gąski) Działka pow. 378 m2 w kształcie prostokąta, szerokość ok. 16 m. Z posadowionym budynkiem letniskowym typu holenderskiego Przeznaczenie wg Miejscowego ...

Powierzchnia
378,00 m2
Cena za m2
436,51 zł
cena 165 000 
działka na sprzedaż - Będzino, Kładno

Czeladź
mieszkanie na sprzedaż

ABV-MS-1361

REZERWACJA Czeladź, Oś. Musiała ul. Dehnelów, 2 pokoje w niskim bloku MIESZKANIE PO KAPITALNYM REMONCIE Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM Mieszkanie M-3 położone na II piętrze w niskim bloku, pow. 47 m2 Mieszkanie wyremontowane i urządzone w 2024 r. Sprzedawane z wyposażeniem, ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 914,89 zł
cena 325 000 
mieszkanie na sprzedaż - Czeladź

Czeladź
mieszkanie na sprzedaż

ABV-MS-1360

Czeladź ul. 21-go Listopada, kamienica   Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 66,65 m2 w kamienicy na wysokim parterze Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2016 r. Kuchnia połączona z  pokojem zabudowany meblami na wymiar, podłogi panele, ściany malowane i kafle, sufity ...

Powierzchnia
66,65 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 726,18 zł
cena 315 000 
mieszkanie na sprzedaż - Czeladź

Będzin, Syberka
mieszkanie na sprzedaż

ABV-MS-1356

Będzin osiedle Syberka – ul. Bilika Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,92 m², położone na II piętrze w niskim bloku. Układ pomieszczeń: 2 niezależne pokoje – podłogi: parkiet, ściany: malowane, Przedpokój – podłogi: panele, ściany: tapeta oraz boazeria, ...

Powierzchnia
37,92 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 168,78 zł
cena 196 000 
mieszkanie na sprzedaż - Będzin, Syberka

Czeladź
mieszkanie na sprzedaż

ABV-MS-1352

REZERWACJA Czeladź, ul. Ogrodowa wysoki blok - 2 pokoje z balkonem Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 48,90 m², położone na VIII piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z lat 80-tych. Najważniejsze atuty nieruchomości: ✔ funkcjonalny układ ...

Powierzchnia
48,90 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 867,08 zł
cena 238 000 
mieszkanie na sprzedaż - Czeladź

Sosnowiec, Pogoń
mieszkanie na sprzedaż

ABV-MS-1288

SOSNOWIEC GROTA ROWECKIEGO Apartament do adaptacji na cele mieszkalne lub usługowe. Wysoki parter – lokal o pow. 89,43 m2: do adaptacji na cele mieszkalne Stan Lokalu Hol podłogi kafle, ściany gładzie 2 niezależne pokoje, podłogi parkiet, ściany gładzie Kuchnia ...

Powierzchnia
89,43 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 356,14 zł
cena 479 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Pogoń