Najnowsze oferty

nowa oferta
dom na sprzedaż - Katowice, Śródmieście

Katowice, Śródmieście
dom na sprzedaż

ABV-DS-1397

Na sprzedaż odrestaurowana kamienica – Katowice, ul. Słowackiego Oferujemy na sprzedaż kamienicę położoną w samym centrum Katowic, przy ul. Słowackiego. W okresie 01/2021 – 11/2021 budynek przeszedł kompleksową renowację pod ścisłym nadzorem konserwatora ...

Powierzchnia
1 045,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
501 m²
Pokoje
34 pokoje
Cena za m2
9 090,91 zł
cena 9 500 000 
dom na sprzedaż - Katowice, Śródmieście
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Tychy, Wygorzele

Tychy, Wygorzele
dom na sprzedaż

ABV-DS-1384

Dom wolnostojący ok.155 m² | fotowoltaika | klimatyzacja | Tychy – Wygorzele Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 155 m², położony na działce 642 m²,  w spokojnej i zielonej części miasta – Tychy, dzielnica Wygorzele, ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
642 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 363,64 zł
cena 810 000 
dom na sprzedaż - Tychy, Wygorzele
video
dom na sprzedaż - Siewierz

Siewierz
dom na sprzedaż

ABV-DS-1373

WIRTUALNY SPACER oraz WIDEO dostępne w tej ofercie. Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni ok 240 m² z ogrodem, jacuzzi i prywatnym laskiem. Rok budowy: 2023 (odbiór IV kwartał 2023) Wyposażenie i standard: okna aluminiowe z moskitierami, ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 970 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
9 895,83 zł
cena 2 375 000 
dom na sprzedaż - Siewierz
oferta na wyłączność
działka na wynajem - Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza
działka na wynajem

ABV-GW-1371

Przedmiotem oferty jest wynajem kompleksu nieruchomości przemysłowej o łącznej powierzchni 70 981 m², obejmującego teren inwestycyjny wraz z zabudową produkcyjno-magazynową, bocznicą kolejową oraz infrastrukturą logistyczną, umożliwiającą natychmiastowe ...

Powierzchnia
70 981,00 m2
Cena za m2
5,00 zł
cena 355 000 
działka na wynajem - Dąbrowa Górnicza

Oferty specjalne

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Będzin, Syberka

Będzin, Syberka
mieszkanie na sprzedaż

ABV-MS-1356

Będzin osiedle Syberka – ul. Bilika Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,92 m², położone na II piętrze w niskim bloku. Układ pomieszczeń: 2 niezależne pokoje – podłogi: parkiet, ściany: malowane, Przedpokój – podłogi: panele, ściany: tapeta ...

Powierzchnia
37,92 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 168,78 zł
cena 196 000 
mieszkanie na sprzedaż - Będzin, Syberka
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Pogoń

Sosnowiec, Pogoń
mieszkanie na sprzedaż

ABV-MS-1288

SOSNOWIEC GROTA ROWECKIEGO Apartament do adaptacji na cele mieszkalne lub usługowe. Wysoki parter – lokal o pow. 89,43 m2: do adaptacji na cele mieszkalne Stan Lokalu Hol podłogi kafle, ściany gładzie 2 niezależne pokoje, podłogi parkiet, ściany ...

Powierzchnia
89,43 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 356,14 zł
cena 479 000 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Pogoń
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Bobrowniki, Rogoźnik

Bobrowniki, Rogoźnik
działka na sprzedaż

ABV-GS-1024

Na sprzedaż działka budowlana w Siemoni - kompleks działek położonych na osiedlu Widokowym przy ulicy 1 Maja, w sąsiedztwie znajdują się działki budowlane oraz domy mieszkalne (w odległości około 300-400m). W ciągu najbliższych kilku lat w bezpośrednim ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
185,00 zł
cena 148 000 
działka na sprzedaż - Bobrowniki, Rogoźnik
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Bobrowniki, Rogoźnik

Bobrowniki, Rogoźnik
działka na sprzedaż

ABV-GS-1025

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
180,00 zł
cena 144 000 
działka na sprzedaż - Bobrowniki, Rogoźnik

rozumiem