Kraków, Krowodrza
mieszkanie na sprzedaż

ABV-MS-950

Do sprzedania piękny apartament zlokalizowany w cichej i zielonej dzielnicy Krowodrza w Krakowie, przy ul Rydla 10. Mieszkanie po generalnym remoncie 3lata temu, zaprojektowane tak by było możliwie funkcjonalne i dużo pomieściło, na powierzchnię 53,84 m2 składa się: - ...

Powierzchnia
53,84 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
16 251,86 zł
cena 875 000 
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Krowodrza

Ruda Śląska, Ruda
mieszkanie na sprzedaż

ABV-MS-835

Brak prowizji. Możliwość zakupu 1 do 12 mieszkań o szczegóły pytaj :). Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,70 m2, zlokalizowane na parterze w dwupiętrowej kompleksowo zrewitalizowanej kamiennicy w Rudzie Śląskiej, przy ulicy Bankowej ...

Powierzchnia
33,70 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 750,00 zł
cena 193 775 
mieszkanie na sprzedaż - Ruda Śląska, Ruda

Chorzów, Centrum
lokal na sprzedaż

ABV-LS-825

Do sprzedania wynajęty lokal usługowy o powierzchni 106,65m2 zlokalizowany w Centrum Chorzowa w przepięknej kamienicy, po generalnym remoncie przy ul. Powstańców. Całkowita powierzchnia użytkowa to 134,98 m2 (dane z Księgi wieczystej - dział III i IV wolny od wpisów) ...

Powierzchnia
106,65 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 110,17 zł
cena 545 000 
lokal na sprzedaż - Chorzów, Centrum

Katowice, Zarzecze
działka na sprzedaż

ABV-GS-589

Na sprzedaż działka o powierzchni 1451 m2, położonej w Katowicach - Zarzeczu przy ul. Sandacza. Wydane WZ - Warunki Zabudowy. Masz pytania zadzwoń na pewno się dogadamy :). Dojazd do działki od ul. Sandacza poprzez udział w drodze wewnętrznej, nowy asfalt. Bezpośrednio ...

Powierzchnia
1 451,00 m2
Cena za m2
482,00 zł
cena 699 382 
działka na sprzedaż - Katowice, Zarzecze
bez prowizji
dom na sprzedaż - Wojkowice

Wojkowice
dom na sprzedaż

ABV-DS-587

Bez prowizji. Do sprzedania ładny dom w kształcie PRL-owskiej kostki, obecnie bardzo modnej. Wykończony w wysokim standardzie - możliwość zamieszkania dwóch rodzin w cichej i zielonej miejscowości Wojkowice, powiat Będziński. Przedstawiam Państwu, wyjątkowy i komfortowy ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
600 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 525,00 zł
cena 1 105 000 
dom na sprzedaż - Wojkowice

Katowice, Śródmieście
lokal na wynajem

ABV-LW-56

Na wynajem lokal o pow. 244m2 położony w ścisłym centrum miasta przy ul. Staromiejskiej. Lokal gastronomiczny. Wentylacja, klimatyzacja, odbiory sanepidu. Lokal posiada ogródek o pow. ok. 150m2. Duży ruch pieszych w okolicy ul.Mariackiej/Staromiejskiej/Rynku.  Cena: ...

Powierzchnia
244,00 m2
Piętro
-1
Pokoje
11 pokoi
Cena za m2
20,49 zł
cena 5 000