nowa oferta
dom na sprzedaż - Katowice, Śródmieście

Katowice, Śródmieście
dom na sprzedaż

ABV-DS-1397

Na sprzedaż odrestaurowana kamienica – Katowice, ul. Słowackiego Oferujemy na sprzedaż kamienicę położoną w samym centrum Katowic, przy ul. Słowackiego. W okresie 01/2021 – 11/2021 budynek przeszedł kompleksową renowację pod ścisłym nadzorem konserwatora zabytków, ...

Powierzchnia
1 045,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
501 m²
Pokoje
34 pokoje
Cena za m2
9 090,91 zł
cena 9 500 000 
dom na sprzedaż - Katowice, Śródmieście
nowa oferta
dom na sprzedaż - Tychy, Wygorzele

Tychy, Wygorzele
dom na sprzedaż

ABV-DS-1384

Dom wolnostojący ok.155 m² | fotowoltaika | klimatyzacja | Tychy – Wygorzele Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 155 m², położony na działce 642 m²,  w spokojnej i zielonej części miasta – Tychy, dzielnica Wygorzele, przy ul. Jaroszowickiej. Nieruchomość ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
642 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 363,64 zł
cena 810 000 
dom na sprzedaż - Tychy, Wygorzele
video
dom na sprzedaż - Siewierz

Siewierz
dom na sprzedaż

ABV-DS-1373

WIRTUALNY SPACER oraz WIDEO dostępne w tej ofercie. Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni ok 240 m² z ogrodem, jacuzzi i prywatnym laskiem. Rok budowy: 2023 (odbiór IV kwartał 2023) Wyposażenie i standard: okna aluminiowe z moskitierami, ogrzewanie gazowe: ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 970 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
9 895,83 zł
cena 2 375 000 
dom na sprzedaż - Siewierz
oferta na wyłączność
działka na wynajem - Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza
działka na wynajem

ABV-GW-1371

Przedmiotem oferty jest wynajem kompleksu nieruchomości przemysłowej o łącznej powierzchni 70 981 m², obejmującego teren inwestycyjny wraz z zabudową produkcyjno-magazynową, bocznicą kolejową oraz infrastrukturą logistyczną, umożliwiającą natychmiastowe rozpoczęcie ...

Powierzchnia
70 981,00 m2
Cena za m2
5,00 zł
cena 355 000 
działka na wynajem - Dąbrowa Górnicza

Katowice, Śródmieście, Paderewskiego
mieszkanie na wynajem

ABV-MW-1370

Do wynajęcia Nowy przepiękny apartament z klimatyzacją o wysokości pomieszczeń 3 metry. Położony bezpośrednio przy stawie, który widoczny jest z salonu i sypialni głównej. Mieszkanie jest zlokalizowane jest w zielonej części oś Paderewskiego - 3 stawy w Katowicach, ...

Powierzchnia
101,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
69,21 zł
cena 6 990 
mieszkanie na wynajem - Katowice, Śródmieście, Paderewskiego

Katowice, Śródmieście, Paderewskiego
mieszkanie na sprzedaż

ABV-MS-1369

Do kupienia: Nowy przepiękny apartament z klimatyzacją o wysokości pomieszczeń 3 metry. Położony bezpośrednio przy stawie, który widoczny jest z salonu i sypialni głównej. Mieszkanie jest zlokalizowane jest w zielonej części oś Paderewskiego - 3 stawy w Katowicach, ...

Powierzchnia
101,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
19 752,48 zł
cena 1 995 000 
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Śródmieście, Paderewskiego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem